Reference

Malba na zeď

Moře a vlny v dětském pokoji

"Na spolupráci s Terkou jsme se domluvily snadno. Dokonce sama Johanka chtěla. Terka udělala pěkný návrh, překvapilo mě, jaký cit má na sladění barev s věcmi, které už pokojíček obsahoval. Naše zadání bylo něco oceánského a právě sladit již stávající věci v pokoji barevně. To se tedy za nás jednoznačně povedlo!

Jsme spokojeni, Johanka chce dokonce namalovat další zeď 😃, že přej je tohle málo. Nic nepotěší víc, než když je i dítě šťastné. A upřímně i já se dostanu do duhoveho světa, kdykoliv do pokojíčku jdu. 👌"

Nadiya J.Jindrová

lekotorka terapií

Zeleň s motýlkem

" Milá Terezko,

Moc děkuji za krásnou kresbu v hale. Tráva i motýlci jsou přesně tak, jak jsem si představovala.

Teď už si bez kresby nedokážu halu představit .Budu se těšit na další tvorbu.

Ještě jednou díky !"

Mariana Příklenková


Mandala

" Když mi designérka z časopisu nechala udělat tapetu na zeď v podobě mandaly a ptala se mě, jestli ji někdy vybarvim, říkala jsem si, no jednou možná.... A pak spontánně vznikla spolupráce s Terkou. Vybrala barvy perfektně, komunikace s Terkou je moc fajn, ladí vše i v průběhu a cítila jsme se spokojená a opečovaná, že jde vše podle plánu. Obdivuji její návrhy, viděla jsme i jiné a mají přesah, něco se vás dotkne uvnitř. Nejde jen o zeď, jste to vy. Posuďte sami 😉 "

Nadiya J.Jindrová

lekotorka terapií

"Terezko, moc děkuji za energetický zářič. Malba je úžasná a užívám si jí. Krásná práce. Ale i společný čas, který jsme s Terezkou u nás doma strávil byl skvělý."

Petra Kalistia Lammas

tvůrkyně Síla ženské tvořivosti

Ženy, které běhaly s vlky 

"Tereza má zvláštní dar, malovat na zeď v souladu a napojení s tím, pro koho obraz tvoří. Když jsem její tvorbu poprvé viděla, přišla mi krásná a trochu fascinující. Neco takového umět a ještě předávat dál je prostě pecka. A tak přišlo to jemné volání: " Už dlouho tu máš prázdnou zed." Musím říct, že do obrazu jsem se zamilovala postupně. Výhodou Terezky tvorby také je, že se jen tak neokouka. Prostě má to šmrnc. A tak mohu v klidu usinat ve společnosti mých Šamanskych strážců."

Instruktorka osobní asistence

Terez Atmanitya Jirková


Čtení energie

"Čtení energie bylo pro mně velmi zajímavou zkušeností. Především část nacítění se na své srdce, kterou občas během dne opomíjím. V průběhu sezení byla Terezka plně koncentrovaná/napojená na vztahové téma, které jsem si sebou přinesla. Pomohla mi citlivým způsobem pochopit hlubší souvislosti, proč se daná situace vyskytla v mém životě a co mi měla ukázat. Cítila jsem v energiích jak se daný problém postupně uvolňoval skrz tělo, kdy jsem pociťovala úlevu v oblasti srde, jako bych odvalila pár balvanů. Terezka celé sezení vedla velice profesionálně a citlivě. Terezku mohu vřele doporučit jako průvodce za pochopením Vašeho vnitřního/vnějšího vesmíru.!"

Renča Bártková

EFT terapeut

"S Terezkou jsem absolvovsla dvě čtení čaker. Byla jsem trochu nervózní a plnà vzrušení, co příjde. Terezka svým klidným a harmonickým hlasem mě jemně navedla do krajiny nejdříve mého třetího oka a na druhém sezení do mého srdce. S důvěrou, tuto dobrodružnou cestu ráda absouvuji znovu, s touto krásnou bytostí. "

Petra Havlíčková

majitelka restaurace Šambhala

"Vo chvíli uvedomenia a počas prestávky práce na dome, sedím na pozemku a hľadím s úžasom na vlastný dom a môjho muža, s ktorým práve robíme terasu. Tento sen sa stal realitou práve aj vďaka Tereze a jej energetickému čítaniu. Vďaka jej schopnosti vidieť za rúško tajomstva, ktoré sa častokrát stáva pre nás neznámom a my sa nevieme pohnúť ďalej, pretože potrebujeme istoty. V období, keď som sa rozhodovala kúpiť rozostavanú stavbu a cítila som všetky strachy, ktoré vo mne driemali, Terezino čítanie bolo mojou hybnou silou. V tej chvíli ma ani nenapadlo, že s rozhodnutím, že do toho idem, príde aj môj nový muž a spolu s ním aj láska, väčšia stabilita, úcta a náš spoločný čas, ktorý tak milujeme.

Ďakujem Tereze za vhľady, ktoré navnímala, že sa nemám sťahovať ku mojej mame na obdobie stavby, že pozemok má už moju energiu a patrí mi, aj keď to bolo ešte len v energetickej rovine a že nová cesta ako sa to celé zvládne je už na dosah. Tereza je veľmi vnímavá a citlivá bytosť a zverila by som sa do jej rúk opäť na križovatke ciest alebo v slepej uličke. "

Petra Sajdáková

zdravotní sestra

Architektura

" Terka nám přišla do cesty zrovna ve chvíli, kdy jsme se nedokázali shodnout s "našimi" architekty nad tím, kam bychom chtěli rekonstrukci našeho domu směřovat a jaká je naše představa o životě v něm. Velmi se nám líbily Terčiny dřívější realizace, a proto jsme se rozhodli ji oslovit a jsme za to rádi.Na první schůzce vyslechla naše představy o prostoru, zajímala se o náš životní styl, jakým dosavadním způsobem prostor využíváme. Dohodli jsme se na postupu a v daném termínu nám dorazily první skicy. K nim jsme měli jen pár poznámek.Vystihla přesně to, o co nám šlo a jak chceme doma a na zahradě trávit čas. Přidala svůj odborný pohled a nebála se být kreativní ve věcech, ve kterých jsme my spíše konzervativní a vše to spolu báječně funguje.Těšíme se na další spolupráci s ní."

Jakub a Radka Fantovi