Interiéry a architektura

Navrhruji převážně interiéry a obytné stavby od samotného návrhu - studie, k projektu pro stavební povolení či provedení stavby. V případě projektových dokumentací pak spolupracuji s dalšími specialisty a projektanty.

V případu realizace interiéru navrhuji i výběr konkrétního nábytku (či připravuji dokumentaci na jeho výrobu), doplňků, barevnost i zeleně.

Projekty

Obnova venkovského stavení

Citlivá obnova venkovského stavení pro rekreační účely. Návrh od konceptu realizován až po stavební povolení a následnou realizaci.

Rekreační objekt - Plzeň

Projekt rekreačního objektu od samotné studie až po stavební povolení.

Jedná se o dřevostavbu s obytným podkrovím a podsklepením provedeným ze železobetonu. Obytné nadzemní podlaží poskytuje hlavní obytný prostor, pracovnu, ložnice a dětské pokoje jsou umístěné v podkroví.

Objekt má být realizován tento rok.

Přestavba panelového bytu 1+1 na 2+kk

Přestavba panelového bytu o klasické dispozici 1+ 1 na dispozici 2+kk pro maminku se synem. Důraz byl kladem, aby syn měl vlastní pokoj a obývací část zároveň poskytovala plnohodnotné spaní pro maminku.

Bylo kompletně vybouráno umakartové jádro, přemístěna kuchyň do druhého pokoje a z velké části byl navržen nábytek na míru.


Paneláková ložnice s jídelním koutem

Při návrhu byl velký důraz kladem na sladění a zároveň oddělení jídelního koutu od obývací části. Záměrem investorů byla i velká obytná stěna, která byla navržena s důrazem na co největší vzdušnost.

Ložnice v teplých tónech

Při návrhu byly respektovány geopatogenní zóny v bytě a původní vestavěné dřevěné skříně. Aktivní život manželů je pak připomínán na společných fotografiích. V panelu nad manželskou postelí je zabudován hudební systém.